top of page

tüdrukuteõhtu x pulmad


Suviste pulmade planeerimised on täies hoos ning viivitada ei tasu ka kallile pruudile tüdrukuteõhtu organiseerimisega. Kui pulmade korraldamise stress on tihti pruudi õlul ning tüdrukuteõhtu organiseerimise vaev sõbrannadel, siis tegelikult ei peaks see nii olema. Selleks on ju olemas peokorraldajad! Peokorraldajad on olemas nii (spetsiaalselt) pulmade kui ka tüdrukuteõhtute korraldamise jaoks. Näiteks meie! Ja meie saame soovitada tegevusi, mida ägedat teha tüdrukuteõhtul, et sellest saaks osa pulmade programmist.


Pulmades on alati parem, kui tegevusi on rohkem kui vähem, et keegi ei peaks igavlema. Küll aga võib kaasahaarava programmi väljamõtlemine osutuda keerukaks ning nii ajaliselt kui ka rahaliselt kulukaks. Head sõbrannad saavad siinkohal appi tulla! Mõtled, kuidas? Niimoodi, kui tüdrukuteõhtu programmi on pandud tegevus, mida saab esitada ka pulmades. Toome mõned näited:


  • Laulu lindistamine

Sirja “Barbie hard” tüdrukuteõhtul käisime Tallinnas professionaalses helistuudios koos Avoid Davega, kus panime pruudi laulma üht väga populaarset Eesti lugu. Selle kõige juures ei pidanud igavlema kogu suur naiste seltskond, vaid oli väga meeleolukas pealt vaadata ja kuulata salvestusprotsessi ennast. Samuti said kõik koos kaasa laulda. Kui pruut oli lead singer ehk põhilaulja, siis kõik teised tüdrukud said laulda kooris taustavokaale.


Juba järgmisel päeval oli lugu valmis ning kõikidel osalejatel loo fail olemas. See andis hea võimaluse järgmisel hommikul pikalt voodis lebotades ja muiates head muusikat kuulata. Kõik hoidsid aga seda lugu enda kaaslaste eest saladuses, kaasa arvatud pruut peigmehe eest. Seda seepärast, et loo esitamine oligi pulmas üks üllatusesinemistest. Kõik külalised olid löödud pahviks! Sellest sai hea meelelahutus külalistele ja vahva esinemisvõimalus kogu tüdrukuteõhtu seltskonnale.


  • Tantsukava

Triinu tüdrukuteõhtul oli meil väga palju tantsimisega tegelevaid tüdrukuid, mistõttu oli loomulik, et programmi sai sisse pandud ka tantsuline tegevus - twerkimine. Küll see oli tüdrukutele alles äge kogemus! Ilmselt arvate, et jagame nüüd, mis emotsioonid valdasid külalisi seda tantsu nähes, kuid ei. See tants jäi vaid tüdrukuteõhtusse.


Pulmade jaoks sai loodud Elina Lainelo ja Julia Alexandra Krohni koreograafiatega täiesti eraldiseisev kava, mis hõlmas endast cheerleaderitele ehk tantsutüdrukutele omaseid tantsu- ja cheeri elemente, lisaks pruudi omaloomingule. Kogu see etteaste oli jällegi kõigile, kaasa arvatud peigmehele, täielik üllatus. Ehedad emotsioonid ja kuuma kava püüdis videosse Innar Hunt:


  • Foto- ja videojäädvustused

Kindlasti tasub tüdrukuteõhtule palgata fotograaf, kes ilusaid pilte teeks, võimalusel oleks vinge kaasata ka videograaf. Loomulikult tasub lisaks veel enda telefoniga erinevaid hetki püüda. Peale tüdrukuteõhtut tasub kõikide osalejate pildi- ja videomaterjal kokku koguda ning teha sellest väike lühifilm, mida pulmas suurelt ekraanilt näidata. Uskuge, sellest saab meeleolukas meenutus pruudi viimasest õhtust vallalisena! Parimatest piltidest võiks kokku panna fotoalbumi või -raamatu, mida oleks huvitav ka poissmeeste seltskonnal ja kõikidel teistel lehitseda või siis raamida ära näiteks grupifoto ja emotsionaalse kõnega see pulmas üle anda.

NB! Videosse ja albumisse panna vaid sellised hetked, et pruut või ükski osaleja ei peaks tundma ennast ebamugavalt.Loodetavasti saite inspiratsiooni enda sõbranna tüdrukuteõhtu jaoks ning saate panustada seeläbi ka pruutpaari pulmaprogrammi. Jagame teiega meeleldi veel ideid - tasub vaid küsida. Kui ka sinul on vingeid mõtteid, mida tüdrukuteõhtul teha ja mis sobiks ka pulmade programmi, siis anna neist teistelegi kommentaarides teada!

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page