top of page
HIS Events.png

Meist

Erinevate meestele suunatud pidude korraldaja His Events on välja kasvanud tüdrukuteõhtuid ja beebipidusid organiseerivast ettevõttest Her Events. HE teeb pidude korraldamise lihtsamaks, et kõik osalejad saaksid pidu täiel rinnal nautida, muretsemata söögi, joogi, programmi, dekoreerimise, rahakogumise ja muu organisatoorse pärast.

Jaanus.jpg

Tiim His Events koosneb kolmest inimesest: firma asutajatest Kristiinist ja Paulast ning Jaanusest, kelle on sündmuste korraldamisel 15 aastat kogemust ning lisaks asjade organiseerimisele on ta väga äge õhtujuht ja DJ. Jaanus sai tiimi kaasatud just seepärast,  et teaksime, mida mehed tegelikult ühelt õigelt peolt ootavad, kuid loomulikult ei saa ilma naiseliku touchita! Seega panustame kõik kolm tiiminia Sinu peo õnnestumisse!

Millist pidu soovid?

Abieluranda astuv mees väärib üht ägedat üllatuspidu ning omakorda on ka peigmehel võimalus meeldejäävalt enda kõige lähedasemaid sõpru tänada. 

Peiupoisid.jpg
Poissmeesteõhtu

Poissmeesteõhtu ehk bachelor party on klassikaliselt sõprade poolt peigmehele organiseeritud üllatus, mis ei pea piirduma ainult ühel õhtul mõne tunniga, vaid võib väldata kas või terve nädalavahetuse. 

Peiupoisid.jpg
Isameeste tänuüritus

Isameeste ehk peiupoiste tänuüritus on peigmehe võimalus tänada enda parimaid sõpru ning teha koos nendega midagi vinget enne või pärast pulmapidu. 

Rooftop Party
bottom of page