top of page

Teenused

Konsultatsiooni esimene tund 30 €,

iga järgnev 20 €/h

Hinnapakkumise koostamine 0 €​

 

Kuna kõik tüdrukuteõhtud ja pruutneitside tänuüritused on erinäolised, koostame pakkumised personaalselt. Võta meiega julgesti ühendust ning leiame Sinu jaoks parima lahenduse!

Tüdrukuteõhtu_Triin_Tartu.jpg
Tüdrukuteõhtu

Tüdrukuteõhtu ehk bachelorette party on ameeriklastelt üle võetud tava, mille käigus sõbrannad korraldavad enne pulmi pruudile meeldejääva õhtu. Tegelikult ei pea piirduma vaid ühe õhtuga, vaid võib veeta koos ka meeldejääva nädalavahetuse, vürtsitatuna traditsiooniliste ja uudsemate lõbusate tegevustega. Et pidu oleks eriti kordaläinud, võtame arvesse pruudi olemust, huvisid ja tausta ning korraldame peo, millel on just tema nägu.

Pruutneitsid_Sirja_Pärnu
Pruutneitside tänuüritus

Pruutneitside tänuüritus kujutab endast pruudi tänuavaldust enda pruutneitsidele. Sündmuse saab läbi viia nii hommikusel, päevasel kui ka õhtusel ajal või hoopiski pikemalt - nii nagu pruut ise eelistab! Tänuürituse võib toimuda enne pulmi ühildades see näiteks proovimeigi ja -soengu ajaga või siis kui pulmajärgselt soovitakse lõõgastuda koos oma sõbrannadega.

Sooteatamispidu_Birgit_Covid
Sooteatamispidu

Sooteatamispidu ehk gender reveal party on tõusev trend beebipidude maailmas. Ameerikast alguse saanud tava, mille käigus tulevased lapsevanemad, kuid miks mitte ka sõbrad-sõbrannad, korraldavad peo, kus peatsed vanemad teatavad külalistele tulevase lapse soo. Kusjuures, see on ka neile endile üllatus! Ultrahelist tulles paluge kinnist ümbrikku ja andke see meile. Vastavalt ümbriku sisule saame meie ette valmistada üllatuse juba kõigile.

Beebipidu_Grete_Tallinn
Beebipidu

Beebipidu ehk babyshower on samuti Ameerikast tulnud pidu, mis Eestis järjest enam populaarsust kogub. Selle peo organiseerijateks on lapseootel naise sõbrannad. Enamjaolt toimub üllatus tulevasele emale, kuid tihtipeale kaasataske üritusele ka isa. Üllatuspidu leiab enamasti aset päevasel ajal peokangelanna kodus. Laud on kaetud teemakohaste toitudega, tuba dekoreeritud ja kavas toredad temaatilised mängud.

Katsikud_mähkmetort
Katsik

Katsikud ei ole kuhugi kadunud! Pidu, mida on juba aastakümneid korraldatud, kuid mis uute trendide tulekuga veidi tahaplaanile on jäänud. Kasuta võimalust, et tutvustada uut ilmakodanikku enda lähedastele läbi ühe toreda peo.

bottom of page