top of page

Jaanus Polli x Her Events

Her Events on laienenud. Välja on arenenud meestele suunatud pidude suund, mida korraldame koos Jaanus Polliga His Eventsi alt.


Kes aga on meie tiimi uus liige Jaanus Polli? Jaanus on 29-aastane Kesk-Eestist pärit noormees, kes igapäevaselt töötab meditsiinivaldkonnas. Lisaks on ta DJ, õhtujuht ja sündmuste korraldaja. Vaba aega veedab Jaanus meelsasti looduses ringi liikudes ning tal on eriline kirg muusika ja jahipidamise vastu.


Erinevate sündmuste korraldusliku poolega on Jaanus tegutsenud 15 aastat. Alguse sai see kultuurimaja diskode korraldamisega, kus esimestel aastatel oli tema peamiseks tööks kaablite kerimine ja kõlarite vedamine. Kultuurimaja pidudele järgnesid suvepeod, kontserdid ja hiljem ka erapeod. Suurtematest sündmustest on ta korraldajana kaasa löönud nii Grillfesti kui ka Toidumessi õnnestumises.

Eraüritusi on Jaanus iseseisvalt korraldanud ja läbi viinud kümme aastat. Tavapäraselt on nendeks suvepäevad, sünnipäevad, kuid ette on tulnud ka pidulike vastuvõtte ja bankette.


Jaanus, kust sul tuli soov pidusid tegema hakata?

Erapidude ja sündmuste korraldamine tuli justkui loomuliku käiguna. Algselt käisin sõbraga kaasas ja aitasin tal mänge läbi viia ning muusikat mängida. Ühel hetkel sõber arvas, et ma olen piisavalt kaasas käinud ja ehk miskit meelde jätnud ning pakkus välja, et ma prooviks ise mõnd sündmust korraldada ning läbi viia, seda muidugi tema valvsa pilgu all. Esimest sündmust planeerides oli õhin suur, mis võimendus kordades, kui sündmus ise kätte jõudis. Hirmu sündmuse läbiviimisel ma eriti ei tundnud, seda aga ainult tänu sellele, et eelnevalt oli kõik väga täpselt planeeritud. Arvestasin isegi selle sisse, mis saab, kui elekter läheb ära või tualetist saab paber otsa. Selliselt toimetan tänase päevani. Kõige aluseks on hea plaan!


Kuidas sai alguse sinu koostöö Her Eventsiga?

Her Eventsi ühe looja Paulaga sattusime vestlema ühise sõbra (kes mind aastate jooksul on õpetanud) sünnipäeval. Paula teadis, et mingisuguseid asju ma teen aga ei teadnud täpselt mida. Vestluse käigus selgus, et aastate jooksul olen lisaks firmapidudele ja sünnipäevadele läbi viinud poissmeesteõhtuid ja mehiseid olenguid. Kuna mõlemal osapoolel on kirg pakkuda inimestele meeldejäävaid ja väärtus loovaid sündmusi, siis otsustasime jõud ühendada ja alustada Eestis pea ainulaadse teenuse pakkumisega.

Mida pead pidude puhul oluliseks?

Minu jaoks on väga oluline, et korraldatav sündmus ei ole niisama "saame sõpradega kokku ja ajame juttu" vaid looks väärtust ja kauakestvaid mälestusi. Selliseid, mida hiljem piltidelt vaadata ja meenutada, et see oli tõsiselt vinge kokkusaamine! Suurepärase tulemuse saavutamiseks on väga tähtsal kohal vahetu suhtlus kliendiga ning ideede muutmine reaalsuseks.


Milline näeb välja kõige ägedam poissmeestepidu?

Olen korraldanud erinevate sisudega poissmeestepidusid ja siiani pole ükski olnud samasugune kui eelmine, seda seetõttu et poissmehed on erinevad, samuti huvid ja seltskonna suurused. Minule endale meeldivad sellised peod, kus on sees teekond, mida peatselt abielluv mees peab läbima, et tõestada eelkõige iseendale, kui ka oma sõpradele, et ta on valmis hoolitsema oma kaasa, perekonna ja iseenda eest. Tegevused on omavahel kõik seotud ning nendes on rääkida mingi lugu, mis teinekord on isegi kandunud edasi pulmapeole, kus poissmees enne JAH sõna ütlemist peab veel midagi tegema, et näidata enda küpsust. Poissmeestepeol on väga tähtsal kohal sõbrad, kellega koos saab veeta unustamatut aega.

Miks peaksid inimesed tellima just His Eventsi poissmeestepidu korraldama?

Väga tihti kohtan inimesi, kellel on suurepärased ideed, aga pole kogemust, oskust ega teadmist, kuidas ellu viia plaanid paberilt. 10-aastane kogemus meelelahutusmaastikul on mulle väga palju õpetanud, kuidas plaanid ellu viia ning minimaliseerida tõrkeid, et kõik toimuks õlitatult. Samas, igas mehes on peidus ka naiselik pool ning seda täidab korralduslikus pooles Her Events naispool. Sümbioosis sünnib midagi enneolematut ja kordumatut."Ükski idee pole võimatu ja eesmärk saavutamatu," võtab Jaanus meie intervjuu kokku ja meie oleme sellega täiesti nõus!69 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page